O nás

Zaměřujeme se na verifikaci (ověřování, kontrolu pravosti) tipů firmám i sázkařům, kteří prodávají svoje tipy. Ověřujeme, zda jsou jejich statistiky pravdivé. Každý z nich musí přidat tip/tipy vždy před začátkem utkání na náš web případně zaslat na e-mailovou adresu info@betliga.cz. My je po odehrání utkání vyhodnotíme a započteme do statistiky.

Každý registrovaný uživatel má od nás ZDARMA vedení celkové historie tipů včetně statistik : měsíční i celkový profit, průměrný kurz včetně průměrné sázky, celkový počet vkladů, úspěšnost a ROI.


Prodáváte tipy a chcete se přidat? Neváhejte, u nás je to ZDARMA ! Chcete vědět jak na to?

1. Registrujte se na našem webu s jménem pod kterým chcete vystupovat.

2. Přihlaste se a začněte přidávat tipy, které my budeme vyhodnocovat.

3. Vyplňte si veškeré údaje (web, mail, něco o Vás) aby Vás mohli Vaši potencionální klienti oslovit.

4. Pokud najdete ve vyhodnocení jakoukoliv chybu, neváhejte se na nás obrátit s dotazem o opravu. Jsme přeci jen lidi a nikdo není neomylný. Budeme se snažit vyjít vstříc každému.

Podmínky přidávání tipů:

1. Tipy musí být přidávány vždy s předstihem.

2. Kurz musí odpovídat hodnotě v čase přidání tipu.

3. Počet tipů denně není nijak omezen.

Upozornění ! Pokud se budete snažit podvádět a tím klamat nejen nás, ale i potencionálni klienty, budete bezodkladně odstraněni z verifikace a Váš servis bude uveřejněn jako podvodný.

 

Pokud si pomocí našich stránek vyberete jakýkoliv servis, veškeré obchodně-právní vztahy se týkají pouze Vaší osoby a dotyčného servisu. Neneseme žádnou zodpovědnost za jejich následné jednání. Zajišťujeme pouze ověřování tipů vložených do našeho systému. Děkujeme za pochopení.

  

Přihlášení

AKTUÁLNÍ POŘADÍ

Filtr: MĚSÍC CELKOVĚ

Servis tipu Tipů Profit ROI