Rady pro sázkaře

Stránky nabízející placené tipy se staly nedílnou součástí našeho života. Na internetu a především facebooku je jich nespočet, dovolíme si tipovat v řádech stovek, možná i tisíců a denně jich přibývá. Avšak naprostá většina z nich jsou neseriózní a klamavé. Vymýšlí si vlastní statistiky, které průběžně upravují a snaží se tak nalákat lidi na kvalitní služby.

Určitě však existují stránky, které nabízejí kvalitní tipy a hlavně mají svoji statistiku podloženou.

Jak takovou stránku poznáte? To si vysvětlíme v následujících bodech, pomocí kterých můžete snadno vyvodit důvěryhodnost dané stránky.

1. Pokud nemá daná stránka verifikaci (ověření třetí stranou) - VYHNĚTE SE JÍ ! Neexistuje totiž žádný důvod, proč by si daná stránka verifikaci nezřídila a díky tomu také neoslovila větší množství potencionálních zákazníků. Existují pouze výmluvy. Časové vytížení jsme vyřešili způsobem, kdy nám stránka může tipy zasílat na e-mail a my je na web přidáme za ně. Pokud mají čas to rozeslat svým zákazníkům, není problém přidat jeden kontakt navíc. Pokud tipy zveřejňuje na webu, stačí nám povolit přístup a my se o zbytek postaráme.

2. NEEXISTUJE žádná stránka, která nabízí na 100% ovlivněná utkání s vysokými kurzy. Tikety jsou vždy upravené na počítači. A opět je zde otázka, proč by si tip nedali k verifikaci a tím si vše potvrdili? Proč vystavují pouze screeny tiketů a nedají odkaz? Navíc zde hraje fakt, že pokud by takovéto zápasy veřejně nabízeli, přiznávají se tak ke korupci a tedy trestnému činu. Kdo má dohled nad zápasy a ví o nich (což určitě existuje a nepopíráme to), znalosti by využil pro svůj prospěch a sázku, nikoli pro předprodej a veřejné nabízení.

3. Sledujte historii vybrané stránky a jejich sázek. Existuje totiž velké množství podvodníků, kteří si pořád a pořád dokola vytváři nové stránky a zkouší svoji úspěšnost. Jakmile se alespoň trochu zadaří, ihned chtějí poplatky za své tipy. Pokud ne, stránku smažou a začínají od začátku.

4. Dávejte si pozor jak na množství tipů, kdy by se stránce mělo dařit dlouhodobě a při vyšším počtu sázek, tak na výši vkladů. Podvodníci totiž často využívají fígle, kdy úvodní tipy vsadí za vyšší částky a po výhře a získání profitu jej pak pouze udržují tím, že ostatní tipy dávají za minimální sázky, čímž eliminují snižení profitu o větší hodnotu.

5. Internet je mocné médium a proto se jej snažme využít pro získání informací o dané stránce, především názory a zkušenosti ostatních uživatelů.

6. Pokud si již danou stránku vyberete a zaplatíte poplatek za zasílání tipů, vyčkejte se sázením. Většina stránek nabízí členství nejčastěji na 1 měsíc, tudíž máte dost času a dost tipů na sázení. Doporučujeme úvodní dny pouze sledovat zaslané tipy a podle toho vyvodit, zda jsou kvalitní a stojí za to je sázet. Může se totiž stát, že nejenže zaplatíte členství, ale další peníze také prosázíte. Pokud v úvodu uvidíte, že tipy nestojí za nic, proděláte tak pouze výši poplatku. Pokud se kvalita potvrdí, není důvod, proč nezačít sázet. Do konce měsíčního členství Vám jistě zbyde ještě dostatek nevyčerpaných dnů.

7. Sledujte historii vytvoření stránek. Pokud je stránka na internetu případně facebooku opravdu krátkou dobu a nabízí nesmyslně vysoké výhry bez podložení, je to další důkaz toho, že se bude nejspíše jednat o podvod.

8. Nebojte se stránku oslovit s jakýmikoliv dotazy. Pokud nemají verifikaci, můžete se zeptat na důvod, proč tomu tak není. Pokud se Vám odpověď nedostaví, v horším případě budete na stránce zablokováni, máte potvrzení o nekalé činnosti.

 

Doufáme, že Vám následující článek pomůže při správném výběru a přejeme hodně úspěšných tipů !

 

Přihlášení

AKTUÁLNÍ POŘADÍ

Filtr: MĚSÍC CELKOVĚ

Servis tipu Tipů Profit ROI